Jarní promo AKCE


— Exkluzivní JARNÍ propagační akce!—

Využijte této jedinečné nabídky vztahující se na naše nejprodávanější produkty OG a přivítejte tak jaro plni elánu!
Tyto vysoce ceněné produkty, které jsou plné chuti a díky obsahu houby ganoderma mají blahodárné účinky na zdraví, vám a vašim zákazníkům vlijí po dlouhých zimních měsících novou energii do žil.
Některé z lahodných produktů OG získáte následovně*:

Jarní promo AKCE Organo Celý příspěvek

Bílkovina a její funkce bílkovin v lidském těle

Bílkovina (protein) a její funkce bílkovin v lidském těle

Slovo protein, česky bílkovina, pochází z řeckého slova proteinos (první,vrcholný). Rovnováha výživy totiž stojí právě na bílkovinách. Nejmenší stavební složkou bílkovin jsou aminokyseliny. Teprve ty jsou dále v organismu využitelné. Přirozeně se jich v potravě vyskytuje 20 druhů. Naše tělo potřebuje všechny. Umí je rozložit a seskládat z nich bílkovinné struktury, jaké zrovna potřebuje. Využívá je jako stavební kameny téměř všech buněk od důležitých orgánů přes hemoglobin v krvi až po kůži a vlasy. Celý příspěvek

Káva, dobro nebo zlo?

Udržujete svoji spotřebu kávy na konstantní úrovni?

KávaMáme informace z různých statistik, že většina konzumentů udržuje svoji spotřebu kávy na přibližně stejné úrovni. Překyselení organismu dnes řeší stále více lidí. Zajisté je to znatelný posun k lepšímu, pokud se zamýšlíme nad tímto problémem. Vše je umocněno každodenní dávkou stresu, který aktivně přispívá k překyselení organismu. Stále více se zamýšlíme nad množstvím konzumované kávy a do jaké míry nám působí další překyselení našeho organismu.

Víte, že pravidelné pití kávy chrání dokonce DNA v bílých krvinkách? Celý příspěvek